adobe coonect رایگان

بستر آموزش مجازی رایگان

بستر آموزش مجازی رایگان

نویسنده: Super User

گروه نرم افزاری آیموزش با توجه به افزایش فرهنگ استفاده از آموزش در بستر مجازی و با عنایت به شرایط موجود  در کشور در راستای اهداف بلند خود تصمیم گرفت تا ،

گروه نرم افزاری آیموزش با توجه به افزایش فرهنگ استفاده از آموزش در بستر مجازی و با عنایت به شرایط موجود  در کشور در راستای اهداف بلند خود تصمیم گرفت تا ،

در حد توان خود شرایط را برای اساتید و دانشپذیران به گونه ای فرآهم اورد تا بتوانند با صرفه چویی در هزینه ها اقدام به بسط و توسعه دانش نمایند . از این رو آیموزش با همکاری شرکت کیان ایرانیان اقدام به نصب و فرآهم اوردن بستر نرم افزاری لازم جهت این امر را نمود .

آیموزش به تمامی علاقمندان به تدریس در هر موردی بستر های آموزش مجازی را برایگان ارائه میکند

این بستر آموزشی آنلاین بر اساس پلتفرم های معروفی همچون Adobe Connect  و یا  Bigbluebutton   در اختیار علاقمندان قرار میگیرد که میتوان بر اساس استاندارد های آنلاین اموزشی اقدام به تعریف کلاس ، تعریف دانشجویان و برگزاری کلاس نمود.

onlinetraning

 

همانطور که ممکن است شما بدانید هزینه ایجاد چنین بستری برای کلاس های آنلاین با توجه به هزینه های سرور . .. بسیار زیاد اما خوشبختانه آیموزش با اتکا به توان سخت افزاری و نرم افزاری که در اختیار دارد قادر خواهد بود تا این سیستم را ابتدا در شهر شیراز و سپس در سراسر کشور به صورت مرحله به 

مرحله به اجرا درآورد گرچه در فاز اول پروژه شهر شیراز و اللخصوص مناطق محروم ان مد نظر است اما حتی در همین زمان هم امکانات آیموزش در اختیار همه به صورت رایگان قرار خواهد گرفت با این تفاوت که در این فاز تمرکز ما بر شهر شیراز است.

هزینه های آیموزش از کجا تامین میگردد؟

اصولا قرار نیست هزینه های آیموزش تامین گردد و این اقدام  برای ما بیشتر جنبه عام المنفعه دارد و به همین دلیل آیموزش همواره رایگان خواهد بود .

چگونه میتوانم در آموزش کلاس مجازی داشته باشم ؟

همه افرادی که حرفی برای گفتن دارند و یا مطلبی برای آموزش به دیگران دارند میتوانند از آیموزش استفاده نمایند به شروط زیر 

  • سرفصل مطالبی که قرار است در کلاس مطرح نمایند مغایرتی با قوانین چمهوری اسلامی ایران نداشته باشند 
  • کیفیت مطالب آموزش از استاندارد قابل قبولی برخوردار باشد .

 ما همواره در تمامی مسیر در کنار شما خواهیم بود تا براحتی بتوانید کار خود را به پیش ببرید لذا برای تشکیل کلاس حتی فکر هم نکنید و میتوانید روی کمک ما حساب کنید .

 

 

 

برای شروع میتوانید فرم درخواست کلاس را پر نمایید